KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13658225
nr 1365 8225
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Mykonos. Signerad, daterad 1938. Tusch, 23x27 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:55:41
6/12 22:10:39
1.000 kr
7/12 19:50:41
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist